SARDUNYA KIZ ÖĞRENCİ YURDU  

   Dünyada A+ kalite standartlarını uygulayan yurdumuz, öğrencilere sunduğu geniş imkanlarla ön plana çıkmaktadır. Bir öğrencinin üniversite hayatı boyunca karşılaştığı en önemli sorunlarından biri konaklamadır. Çünkü öğrencilerin başarılı bir üniversite hayatı geçirmeleri için en değerli sermayelerinden birisi olası zamanlarını çok verimli kullanmaları gerekmektedir.

   Bu sebeple üniversite öğrencilerin zamanlarının büyük kısmını geçirdikleri konaklama mekanları onların ihtiyaçlarına tam anlamıyla ve hızlı bir şekilde cevap verebilir olmalıdır. İşte tam bu noktada; 2011-2012 yılında tam kapasite ile faaliyete geçmiş olan SARDUNYA KIZ ÖĞRENCİ YURDU kalitesi, yüksek standartları öğrencilere hoş görülü yaklaşan yönetim ile ÇANAKKALE'DE çağdaş alanlar kazanmıştır. Verdiğimiz hizmetlerle siz değerli öğrencilerimizin memnun kalacağını umut ederek başarılarınızı devamını diliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ:
Uluslararası standartları esas alarak, bu doğrultuda öğrenci ve çalışan memnuniyeti odaklı sürekli çağdaş gelişimi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ: -- Dürüstlük ve iyi ahlak. -- Markamızda liderlik. -- Ekip çalışması. -- Öğrenci ve çalışan memnuniyeti. -- Mükemmellik.

 
 

"Çanakkale'deki Eviniz"

Huzur, Güven ve Kalitenin Tek Adresi

                 

ANASAYFA

 

HAKKIMIZDA

 

HİZMETLERİMİZ

 

BİNA ve KONUMUMUZ

 

ODALARIMIZ

 

SOSYAL TESİSLERİMİZ

 

SANAL TURLA SARDUNYA

 

KAYIT BELGELERİ

 

FAYDALI BİLGİLER

 

İLETİŞİM

 

 

Copyright ©2012-SARDUNYA KIZ ÖĞRENCİ YURDU - ÇANAKKALE

Abide Web Desing